سفارش تبلیغ
خرید بلیط هواپیما، خرید و رزرو اینترنتی ، چارتر، سامتیک

دریچه ای متفاوت در دنیای وب
...

نشانه های دلزدگی همسردلزدگی زوجین یکی از آفت های زندگی مشترک است که حتی گاهی باعث فروپاشی آن می شود.
نشانه های دلزده شدن همسران را بدانیدمحمدرضا نظامی روان شناس خانواده در گفتگو با خبرنگار حوزه جوانان و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: برخی از زوج های جوان درگیری ها و دلخوری های میان یکدیگر را نشانه هایی از دلزدگی همسر می دانند، در صورتی که چنین نیست و این امر  با نشانه هایی همراه است.

ادامه مطلب...

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گناوه گفت: تخطی از سرعت مطمئنه علت واژگونی این خودروهاست که در یکی از این حادثه ها یک جوان 23 ساله فوت کرد.
سروان موسی حسین آبادی افزود: به منظور پیشگیری از چنین حوادثی از شهرداری انتظار داریم نسبت به نصب سرعت گیر استاندارد در فاصله های مناسب یا دوربین کنترل سرعت اقدام کند، در غیر این صورت باز هم شاهد حوادث ناگوار در این نقطه خواهیم بود.
وی گفت: سرعت های زیاد برخی رانندگان در این نقطه سبب سلب آسایش و سلامت خانواده ها شده است که باید هرچه زودتر با اقدام های لازم از تداوم چنین حرکت هایی پیشگیری شود.
عبدالعلی صیادی رئیس جمعیت هلال احمر گناوه گفت: یکی از سرنشینان در صحنه فوت و دیگر سرنشین خودرو واژگون شده که به پایه برق برخورد کرده بود مصدوم و پس از رهاسازی از درون خودرو آسیب دیده به مرکز درمانی انتقال یافت.
خیابان ساحلی گناوه از نقاط پرتردد و محل استراحت و تفریح گردشگران و مردم این شهرستان است.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرارداردنوشته شده در تاریخ یکشنبه 95/1/22

پس از سخنان مقام معظم رهبری در خراسان شمالی که به طور مفصل به مبحث سبک زندگی اسلامی و جایگاه آن در تمدن نوین اسلامی پرداختند، اشخاص و نهادهای متعددی بلافاصله دست به کار شدند و به زعم خود به این موضوع پرداختند. اشاره رهبر فرزانه انقلاب به سبک زندگی باعث شد تا موج جدیدی به راه بیافتد و واکنش‌های هیجان‌آمیز سراسر کشور را فرا بگیرد. اما علاوه بر جوزدگی‌هایی که طی سالیان اخیر به یک عادت واکنشی به فرمایشات معظم له تبدیل شده است، این موج حکایت از غفلت بزرگ دیگری نیز داشت که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. با دقت در بیانات حضرت آیت ا... خامنه‌ای، سه نکته راهبردی را می توان دریافت.

ادامه مطلب...

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 95/1/22

واژه «سبک زندگی» به حد کافی ساده به نظر می‌رسد که هر کس بتواند مفهوم کلی آنرا دریابد. اما باید توجه کرد که این اصطلاح از فرهنگ خارجی وارد زبان و فرهنگ ما شده است و نیاز به بازتعریف دارد. اگر چه تعریف کلی سبک زندگی به عنوان نحوه و روش زندگی کردن عام و قابل تعمیم به هر فرهنگی به نظر می‌رسد؛ اما وقتی این مفهوم را به عرصه عملی و کاربردی ببریم، اختلافها رخ می‌نمایند.

ادامه مطلب...

<      1   2      
.: Designed By Night-Skin.com :.


بازدید امروز: 4
بازدید دیروز: 59
کل بازدیدها: 589213

[ طراحی : نایت اسکین ] [ Weblog Themes By : Night Skin ]